tabletki na potencje
Bez kategorii

Co to jest potencja?

Potencja seksualna w największym skrócie oznacza zdolność do reakcji seksualnych, mierzona częstotliwością ich występowania w jednostce czasu (dzień, tydzień, miesiąc), szerzej to zdolność do podniecenia i odbycia stosunku seksualnego. W przypadku kobiet będzie to sama chęć do zbliżenia z partnerem i właściwe nawilżenie pochwy w trakcie stosunku, z kolei u mężczyzn potencja będzie objawiać się osiąganiem erekcji oraz jej utrzymaniem. A jeszcze szerzej jest to zdolność do rozpoczęcia, utrzymania i doprowadzenia do końca, obustronnie satysfakcjonującego stosunku płciowego, czyli obejmuje zdolność osiągania satysfakcji oraz dostarczania jej partnerowi no i oczywiście zdolność do zapłodnienia.

Życie seksualne stanowi ważny element funkcjonowania każdego człowieka, to nie tylko prokreacja, rozładowanie napięcia i redukcja stresu. To ważny element wpływający na komfort życia psychicznego i prawidłowego funkcjonowania mężczyzn jak i kobiet. Zaburzenia w sferze seksualnej wiążą się bowiem z problemami w interakcjach społecznych, wpływają na obniżenie samooceny i pewności siebie. Dlatego też potencja stanowi ważny element życia człowieka, poprawia komfort życia i wpływa pozytywnie na funkcjonowania i relacje z otoczeniem.

Potencja seksualna nie jest wartością stałą, jej poziom zmienia się w zależności od wielu zachowań i nawyków, stąd jest różny u różnych osób. Osoby o wysokiej potencji zazwyczaj odznaczają się również wysokim poziomem libido, czyli popędem seksualnym. Oznacza to, że mają większą ochotę na seks i są zdolni do odbywania większej liczby stosunków płciowych. Najwyższą potencje posiadają osoby młode. W przypadku kobiet począwszy od pierwszej miesiączki, aż do menopauzy. Potencja waha się w cyklu miesięcznym w związku ze zmianami poziomu hormonów, estrogenów i progesteronu.

Problemów z potencją nie należy lekceważyć, z kilku powodów bo albo same z czasem nie leczone przysporzą nam dodatkowych. Negatywnie wpłyną na relacje z partnerem, relacje interpersonalne z otoczeniem, odczujemy spadek samooceny i obniżenie komfortu życia. Z drugiej strony mogą oznaczać już istniejące problemy ze zdrowiem.

Objawy zaburzeń potencji:

 • brak erekcji
 • brak ochoty na sex
 • brak podniecenia seksualnego
 • zaburzenia wytrysku
 • brak osiągnięcia orgazmu
 • odczuwanie bólu z powodu braku nawilżenia pochwy

Przyczyny spadku poziomu potencji

 • choroby układu krwionośnego
 • cukrzyca
 • przyjmowanie określonych leków
 • zażywanie używek
 • nadciśnienie tętnicze
 • choroba tarczycy
 • niski poziom testosteronu
 • nadmiar cholesterolu
 • depresja

Tabletki na potencje czyli potencja w tabletce

W przypadku kiedy żaden z wyżej wymienionych czynników nie dotyczy naszego organizmu, wyniki badań są dobre, mimo to zauważamy typowe dla spadku potencji objawy, warto może pomyśleć o jej wsparciu. Idealnym rozwiązaniem może być wdrożenie ukierunkowanej pod tym kątem suplementacji. Skuteczne naturalne preparaty odbudowujące osłabioną potencje, podnoszące libido, oraz ułatwiające erekcje znajdą państwo w ofercie naszego sklepu tabletkinapotencje.eu

Tabletki na potencje na bazie naturalnych ekstraktów ziołowych wykazują wysoką skutecznością w leczeniu zaburzeń seksualnych. W przypadku problemów z potencją, powrót do optymalnego poziomu nie nastąpi po zażyciu jednej cudownej pastylki, ale jedną pastylką można wyeliminować jeden z jej objawów czyli problem z erekcją. Przy leczeniu osłabionej potencji. Wskazane jest stosowanie suplementów z wysoką zawartością ekstraktu z korzenia żeń-szenia zarówno syberyjskiego jak i koreańskiego, l-argininy, korzenia maca i cynku. Zawartość tych składników w odpowiednich ilościach i proporcjach nie tylko przywróci sprawność seksualną ale również, albo przede wszystkim ogólną kondycje organizmu, zwłaszcza układu krążenia. Jedyne ograniczenie to ewentualne uczulenie albo przeciwwskazania wynikające z zawartości żeń-szenia.
Jak wynika nie tylko z opinii for internetowych ale przede wszystkim naszych klientów również, możemy śmiało państwu polecić kilka wartościowych  produktów, których szczegółowy opis znajdziecie na stronach naszego sklepu. PENILARGE, PENIS COMPLETE, POTENCY THERAPY, MAN COMPLETE to więcej niż dobre, wręcz znakomite specyfiki na poprawę sprawności seksualnej. Jeden warunek muszą być oryginalnym produktem firmy HSS, jedynie wtedy efekt stosowania będzie satysfakcjonujący. Należy bowiem pamiętać że produkty HSS są wyjątkowo często podrabiane, wynika to zapewne z znakomitej sprzedaży i bardzo dobrych opinii tychże produktów. PODRÓBKI to zmora współczesnego handlu i jak się okazuje branży suplementów diety i leków również.    
W przypadku gdy objawem spadku potencji będzie jedynie brak erekcji, idealnym rozwiązaniem okażą się tabletki z serii BOSS. Tabletki boss są najchętniej wybieranym produktem wśród klientów, zaletą tabletek jest ich wysoka skuteczność i szybkie działanie. Trzy różne tabletki dla mężczyzn o różnych potrzebach boss energy power, boss energy extra i boss energy.

tabletki na potencje

Czynniki wpływające na potencje

Na to co otrzymaliśmy od natury nie mieliśmy żadnego wpływu, możemy jednak maksymalnie zadbać o to co mamy, również o potencje. W tym celu należy zadbać o trzy elementy naszego życia: sen, aktywność fizyczną oraz właściwą dietę.

Sen

sen a potencja
Jeden z ważniejszych czynników wpływających na sprawność seksualną. Jego niedobór skutkuje spadkiem poziomu testosteronu oraz innych ważnych hormonów wydzielanych w trakcie. Zaburzenia snu wiążą się z obniżeniem samopoczucia, pogorszeniem koncentracji a także jesteśmy bardziej nerwowi. 

Ciekawostka: niedobór snu wpływa na złe odżywianie. Organizm ma zwiększoną ochotę na niezdrowe przekąski.

Aktywność fizyczna

Czynnik niezwykle ważny, niezbędny do utrzymania zdrowia na każdej jego płaszczyźnie, seksualnej również. Dlatego ćwiczyć powinno się regularnie, codzienną aktywność należy uzupełnić 3-4 razy w tygodniu treningiem siłowym. Bowiem intensywna aktywność fizyczna, oczywiście dostosowana do naszej aktualnej kondycji wzmocni nasz organizm na płaszczyźnie psychicznej i fizycznej.

Dieta

Niech pożywienie będzie lekarstwem, a lekarstwo pożywieniem

Hipokrates
dieta na potencje
Stosowanie tej zasady zachowa wszelkie elementy zdrowia w tym potencje na najwyższym poziomie. Zróżnicowana dieta, bogata w pełnowartościowe składniki, minerały i witaminy, najlepiej nieprzetworzone. Włączenie również do codziennej diety wartościowych źródłowych tłuszczy roślinnych i białka, przy jednoczesnym wyeliminowaniu lub znacznym ograniczeniu produktów wysoko przetworzonych, zawierających barwniki polepszacze oraz konserwanty, węglowodany nasycone tłuszcze zwierzęce, no i oczywiście cukier zarówno dosypany do kawy czy herbaty, jak i ten zawarty w napojach czy wyrobach cukierniczych. Reasumując, wprowadź do diety: warzywa, owoce, świeże i mrożone ryby morskie, oliwa z oliwek , ciemne pełnoziarniste pieczywo.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *