poppers jolt room odorizer
Bez kategorii

Poppersy – skład, zastosowanie i bezpieczeństwo

Co to jest poppers?

Poppers to inaczej nazwa różnych azotynów alkilowych, które przyjmujemy za pomocą dróg oddechowych ( wziew ). W szczególności wyróżniamy azotyn amylu, azotyn butylu, azotyn izobutylu, które dość łatwo można dostać na czarnym rynku. Azotyn amylu wykorzystywany był w medycynie jako przeciwśrodek na zatrucia cyjankami. Jednak azotyn amylu często jest wykorzystywany w odświeżaczach powietrza, substancjach czyszczących głowice video, natomiast popularnością cieszy się w celu zwiększenia przyjemności seksualnej, przyjmowany za pomocą drogi wziewnej. 

Działanie i zastosowanie poppersa

W szczelniej zamkniętej buteleczce znajdują się substancje rozluźniające zwieracz odbytu a także mięśni pochwy. Poppers wpływa również na pobudzenie seksualne, odczuć można stany euforii, niepohamowanego śmiechu i uderzenia krwi do głowy. Rozluźnione mięśnie odbytu lub pochwy umożliwiają penetracje. Osoby wdychające poppersa twierdzą, że substancje mogą wzmocnić i przedłużyć orgazm. Poppers przyjmować mogą mężczyźni jak i kobiety. 

Do sprzedaży dopuszczone są afrodyzjaki poppers jolt odorizer room na bazie iso propylu i iso amylu. Afrodyzjaki posiadają kartę charakterystyki produktu, która jest niezbędnym dokumentem (prawa unijne i polskie) określającym dozwolone substancje a także oryginalne produkty. Substancje te działają rozluźniająco na mięśnie gładkie i pobudzają seksualne organizm. W naszym sklepie dostępna jest różnorodna gama afrodyzjaków poppers. Dla bardziej wymagających, tych którym samo działanie nie wystarcza, ważny jest również zapach, jolt poppers wprowadził serie 5 aromatyzowanych produktów.

Produktami tymi są:

To połączenie miłej relaksacji z przyjemną wonią migdału, eukaliptusa, kokosa, maliny czy też mięty.

Jolt odorizer a inne poppersy

Jolt odorizer poppers to produkt legalny, został dopuszczony do sprzedaży i zakwalifikowany do afrodyzjaków, każde opakowanie jolt odorizer poppers zawiera ulotkę informującą o przeznaczeniu, ograniczeniach i zagrożeniach związanych z jego stosowaniem. Ulotka rzecz jasna przed niczym nie zabezpiecza bowiem wszystko zależy od użytkownika, zatem należy podkreślić że nasz produkt przeznaczony jest dla ludzi dorosłych świadomych i odpowiedzialnych.

Jolt odorizer poppers naturalny

Każdy produkt Jolt poppers posiada kartę charakterystyki zawierającą najważniejsze on nim informacje. Stosowanie JOLT odorizer room poppers podobnie jak większości innych produktów stworzonych przez człowieka ma swoje plusy i minusy, istnieją pewne ograniczenia i przeciwwskazania. Rzetelna informacja o produkcje pomoże państwu podjąć właściwą decyzje. Jolt odorizer poppers to jeden z niewielu tego typu produktów na rynku, który został zbadany, zalegalizowany i dopuszczony do sprzedaży.

Zasady bezpieczeństwa przy stosowaniu afrodyzjaków Jolt odorizer poppers

Przestrzegając dokładnie zaleceń ulotki dołączonej do każdego produktu Jolt poppers unikniemy nieprzyjemnych a nawet niebezpiecznych sytuacji, czerpiąc maksymalną przyjemność z ich stosowania (euforia, rozluźnienie, wzmożony apetyt na sex, wzmocnienie doznań)

Sposób użycia:

Buteleczkę należy delikatnie odkręcić i odstawić w bezpiecznym miejscu, z dala od ognia lub źródła zapłonu. Otwarta buteleczka samoczynnie uwalnia woń naturalną lub aromatyzowaną. Produktu nie wolno spożywać, palić i nadużywać. W przypadku złego samopoczucia zakręcić buteleczkę a pomieszczenie dobrze przewietrzyć.

Poppersa nie powinny stosować osoby:

  • Z  niedokrwieniem serca 
  • Osoby cierpiące na arytmię komorową
  • Po przebytym zawale 
  • Osoby mające problemy z wątrobą
  • Osoby z złośliwym nadciśnieniem termicznym 
  • Osoby o niskim ciśnieniu 

Uwaga!

  • Nie wolno stosować jednocześnie poppersów wraz z innymi preparatami erekcyjnymi. 
  • Jolt odorizer room to produkty wysoce łatwopalne dlatego należy je przechowywać w suchym, chłodnym miejscu z dala od ognia.
  • Przechowywać w  miejscu niedostępnym dla dzieci oraz osób nieświadomych zagrożenia.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *